Kā sagatavoties nākotnei? Rokasgrāmata inženierkonsultantiem nenoteiktības laikos

17.11.2023

Strauji mainīgajā pasaulē, ko raksturo pastāvīgas krīzes un nerimstoši inovāciju meklējumi, inženierkonsultanti Eiropā saskaras ar īpašu izaicinājumu: kā mēs varam nodrošināt savu turpmāko nozīmi vidē, kurā samazinās kvalificēts darbaspēks un mākslīgā intelekta risinājumu ietekme ir arvien lielāka un strauji augoša? Kā mēs varam pārveidot savus biznesa modeļus, lai nodrošinātu, ka joprojām esam pieprasīti sadarbības partneri dinamiskajā būvniecības nozarē?

EFCA ir publicējusi savu 2023. gada nākotnes tendenču ziņojumu “Kā sagatavoties nākotnei? Rokasgrāmata inženierkonsultantiem nenoteiktības laikos."

Šī visaptverošā rokasgrāmata kalpo kā dinamisks vadītājs, mudinot inžnierkonsultantus orientēties nepārtraukti mainīgajā ainavā un saglabāt savu līderu statusu, sagatavojoties nākotnes izaicinājumiem, kā arī būt proaktīviem savā pieejā, pieņemt pārmaiņas un izmantot iespējas, kuras piedāvā tehnoloģiskais progress.  

Ar rokasgrāmatas saturu var iepazīties šeit:

http://www.lika.lv/files/GR_future trends report 2023.pdf

LIKA aprit 20 gadi

Šogad 18. septembrī aprit 20 gadi kopš Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas dibināšanas dienas.

Lasīt vairāk

FIDIC organizācijai tikai 110 gadu

2023.gada 22. jūlijā starptautiskajai inženierkonsultantu federācijai (FIDIC) paliek 110 gadi. Jau vai tikai?

Lasīt vairāk

Iesaisties starptautiskajā pilsētplānošanas forumā “MadCity Rīga 2022”

Jau sesto gadu pēc kārtas notiek starptautiskajais pilsētplānošanas forums “MadCity Rīga 2022”. Šī gada tēma "Krīze liek pilsētai strādāt". Norises laiks: 28. oktobris, norises vieta: Latvijas Kara muzejs.
Visu pasākumu varēs vērot tiešraidē https://www.facebook.com/MadCityRiga
Arī DELFI tiešraidē – atklāšana un hakatona rezultātu prezentācijas 18:00.

Lasīt vairāk