FIDIC organizācijai tikai 110 gadu

22.07.2023

2023.gada 22. jūlijā starptautiskajai inženierkonsultantu federācijai (FIDIC) paliek 110 gadi. Jau vai tikai?

Noteikti varam teikt, ka jau, jo mēs lepojamies, ka Latvijas inženierkonsultanti jau 20 gadus ir daļa no lielās FIDIC dalības valstu saimes. Šajā laikā esam daudz mācījušies no kolēģiem pasaulē un īstenojuši Latvijas būvniecības jomā daudzas jau citur pasaulē pārbaudītas lietas: FIDIC līgumprojektu formas, izvēles kritērijus iepirkumos, kā arī vairākus, citās valstīs aprobētus, labās prakses principus.

Droši vien ir jāsaka, ka FIDIC aprit tikai 110 gadi, jo dinamiskajā būvniecības nozarē joprojām ir nepieciešams piemēroties jaunākajām prasībām un tendencēm, tādējādi pilnveidojot un papildinot FIDIC līgumu klāstu ar aktuālajām versijām, kurās ir ņemtas vērā dažādās pasaules malās gūtās atziņas un labās prakses piemēri.

Esam gandarīti, ka mums, Latvijas pārstāvjiem FIDIC, kas ir pilntiesīgie FIDIC biedri, ir pieeja visai jaunākajai informācijai no FIDIC organizācijas, kā arī lieliskas iespējas pilnveidoties, līdzdarbojoties FIDIC organizācijas darbā.

 

Aicinām pieteikties FIDIC bezmaksas vebināros (februārī)

Aicinām pieteikties FIDIC bezmaksas vebināros, kurus organizē FIDIC biznesa prakses vadības komiteja, (BPLC, FIDIC Business Practice Leadership Committee).

Lasīt vairāk

Kā sagatavoties nākotnei? Rokasgrāmata inženierkonsultantiem nenoteiktības laikos

EFCA ir publicējusi savu 2023. gada nākotnes tendenču ziņojumu “Kā sagatavoties nākotnei? Rokasgrāmata inženierkonsultantiem nenoteiktības laikos."

Lasīt vairāk

LIKA aprit 20 gadi

Šogad 18. septembrī aprit 20 gadi kopš Latvijas Inženierkonsultantu asociācijas dibināšanas dienas.

Lasīt vairāk